top of page

Hakkımızda

 

 

   Maats  şirketler  topluluğu 30 yılı  aşkın süredir başta boru hatları olmak üzere inşaat projelerine makina ve ekipmanların kiralanması, satışı ve servisi konusunda hizmet vermektedir. Türkiye pazarına ilk olarak 1998 yılında giren firma Türkiye’deki pazarın büyümesi üzerine 2000 yılında merkezi Ankara’da olan Maats İnşaat Makinaları Ticaret Limited Şirketi’ni kurmuştur. Maats İnşaat Makinaları Tic. Ltd. Şti. ilk yıllarında sadece Boru Hattı projelerine makina ekipman sağlamış, 2006 yılında ise bir dünya markası olan Manitou’nun Türkiye distribütörü olmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Politikamız kendi  alanında  dünyanın en kalitelisi ve en güvenli olan ürünlerini, en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimize sunmak ve temsil ettiğimiz ürünlerin kiralamasında ve satış sonrasında üzerimize düşen sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmektir.  

 

   Boru hattı ekipmanlarında uzun yıllara dayanan kiralama tecrübesini  Manitou ürünlerinin pazarı ile birleştiren Maats, 2008 yılında profesyonel  olarak telehandler, çalışma platformu ve forklift kiralamak  amacıyla merkezi İstanbul’da bulunan MRT Makina Ticaret Ltd. Şti.’ni kurmuştur. MRT Makina inşaatlar, endüstriyel tesisler, fabrikalar, alış veriş merkezleri ve lojistik depoları gibi platformların çokça kullanıldığı yerlere kısa, orta ve uzun vadeli  kiralamalar yapmaktadır. Makina parkında başta Manitou markalı ürünler olmak üzere 8m den 43m ye kadar değişik marka ve modelde çalışma platformları ile 7m den 21m ye kadar telehandlerlar bulunmaktadır.

 

  Sektörün öncü ve en geniş makina parkına sahip firmalarından biri olan MRT Makina, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’daki satış ve servis ağıyla tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

 

bottom of page